ردکردن این

ترم تابستان دانشگاه آزاد اسلامی برای کدام دانشجویان برگزار می‌شود؟

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع مختلف مشغول به تحصیل هستند حال بسیاری از دانشجویان می‌پرسند که آیا می‌توانند در ترم تابستان ثبت‌نام کنند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد ابرکوه، از ۲۶ تیرماه ثبت‌نام درترم تابستان دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی آغاز می‌شود حال سؤال مهم این است که دانشجویان همه مقاطع تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند از فرصت ترم تابستان برای گذراندن دروس خود استفاده کنند؟

دانشگاه آزاد اسلامی فرصت ترم تابستان را در اختیار دانشجویان دوره کاردانی و کارشناسی گذاشته است بنابراین دانشجویان دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری نمی‌توانند درترم تابستان ثبت‌نام کنند.

در این میان برخی از دانشجویان دوره‌های تحصیلات تکمیلی که در حال تدوین پایان‌نامه هستند می‌پرسند که آیا می‌توانند مهلت دفاع از پایان‌نامه را درترم تابستان نیز تمدید کنند؟ برای این دسته از دانشجویان نیز دانشگاه آزاد اسلامی امکانی را فراهم کرده تا دانشجویان بدون ثبت‌نام درترم تابستان امکان دفاع از پایان‌نامه را تا ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۰ داشته باشند.

کافی است که این دانشجویان درترم تحصیلی جاری ثبت‌نام و مهلت دفاع از پایان‌نامه را تمدید کرده باشند. این افراد تا پایان تابستان فرصت دفاع از پایان‌نامه خود را دارند.

اشتراک گذاری این نوشته

اشتراک در خبرنامه

جهت دریافت اخبار مهم ایمیل خود را وارد نمایید