روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی ابرکوه به عنوان پل ارتباطی بین درون و برون دانشگاه سعی در انجام رسالت اطلاع‌رسانی و ارتباطی خود می‌نماید.

بررسی دقیق بخش‌های مختلف، برطرف نمودن ضعف‌ها و کاستی‌ها و منعکس کردن تمام موارد به مقام ریاست و مسئولان مربوطه دانشگاه از وظایف روابط عمومی است. انعکاس و گزارش کارهای انجام شده و توانمندی‌ها و افتخارات و ارزش‌های دانشگاه از امور مربوط به این بخش می‌باشد.

واحدهای زیرمجموعه روابط عمومی عبارت‌اند:

الف ) امور هنری شامل تبلیغات:

واحد سمعی و بصری و مراسمات دانشگاه که می‌توان به مواردی چون نظارت بر سیستم صوت دانشگاه شامل پخش اذان، نغمات حماسی و آئینی و اطلاعیه‌ها، تهیه و میکس و مونتاژ فیلم برای پخش، برگزاری مراسمات مختلف در دانشگاه با شرایط خاص هریک، طراحی و نصب بنر با توجه به مناسبت‌های ملی و مذهبی و نصب پرچم و بنرهای تبلیغاتی مربوط به مناسبت‌ها و برنامه‌های حوزه‌های مختلف در دانشگاه و برنامه‌ریزی و هماهنگی در امور تبلیغات دانشگاه اشاره کرد.

ب) واحد ارتباطات، اطلاع‌رسانی، خبر و انتشارات:

ارتباط با مراکز و نهادها و سازمان‌های مختلف استان و کشور جهت توسعه و گسترش در ابعاد مختلف تهیه، انتشار و توزیع بولتن و بروشور به مناسبت‌های مختلف.

نشریات درون دانشگاه و برون دانشگاهی به‌صورت هفته‌نامه، ماهنامه و گردآوری اهم افتخارات و ارزش‌های حوزه‌های مختلف دانشگاه به‌صورت سالنامه.

تهیه و ارسال کلیه اخبار دانشگاه به جراید محلی و ملی، صدا و سیما و خبرگزاری‌ها و ارتباط با رسانه‌ها

برگزاری جلسات و نشست‌ها و مصاحبه‌های مطبوعاتی و سرویس‌دهی خبری دانشگاه

واحد تبلیغات ارتباطات مردمی و پاسخگویی به سؤالات ارباب‌رجوع در رابطه با مسائل دانشگاه

ج) پژوهش افکار و نظرسنجی:

برای ارتباط بیشتر با مخاطبین و اطلاع از طرز تفکر دانشگاهیان در رابطه با نحوه اداره امور در دانشگاه.

ضمناً جهت ارتباط با روابط عمومی به یکی از طرق زیر عمل نمایید:

1- مراجعه حضوری در ساعات اداری به دفتر روابط عمومی

2- تلفن مستقیم و فاکس روابط عمومی دانشگاه:

035-32838023′

035-32838000-8005