acheter cialis

امروز، [شما جوانان‏] عناصر مؤثريد؛ ولى فردا ستونهاى انقلاب هستيد. توجه كنيد انقلاب را با ريشه ‏ها و مبانى فكرى و منطقيش، بدرستى بشناسيد. پيشرفتهايى كه در المپيادهاى رياضى و فيزيك و شيمى و ... به دست آورديم، نشان داد ما جوانهايى داريم كه از استعدادهاى بالايى برخوردارند. جوان، آن هم داراى علم و معرفت، آن هم در صراط تحصيل دانش براى اداره‏ ى كشور در آينده داراى ارزش است.

مقام معظم رهبری

با حضور تقی‌زاده؛ موانع تحقق درآمدهای غیرشهریه‌ای دانشگاه آزاد ابرکوه بررسی شد

موانع تحقق درآمدهای غیرشهریه‌ای پیش‌بینی شده در بودجه ۹۸ دانشگاه آزاد ابرکوه با حضور رئیس اداره دوره‌های توانمندسازی برون‌سازمانی دانشگاه آزاد اسلامی بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، صبح امروز مهدی تقی‌زاده رئیس اداره دوره‌های توانمندسازی برون‌سازمانی دانشگاه آزاد اسلامی از مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت تخصصی و کاربردی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه بازدید کرد.

در این بازدید پس از ارائه گزارش جامع عباس علوی‌راد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه درباره دوره‌های برگزار شده در دانشگاه آزاد ابرکوه، بحث و تبادل نظر در خصوص عملکرد واحد ابرکوه در برگزاری دوره‌های آموزشی درون‌سازمانی و برون‌سازمانی و ظرفیت‌ها و موانع موجود در مسیر تحقق درآمدهای غیرشهریه‌ای پیش‌بینی شده در بودجه سال ۹۸ واحد ابرکوه پیشنهاداتی طرح شد.

رئیس اداره دوره‌های توانمندسازی برون‌سازمانی دانشگاه آزاد اسلامی نیز پیشنهادهایی را برای تکمیل و مطابقت بیشتر مرکز با استاندارهای آموزشی مدنظر سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی ارائه کرد.


 
981امروزmod_vvisit_counter
1037دیروزmod_vvisit_counter
8922این هفتهmod_vvisit_counter
19908هفته گذشتهmod_vvisit_counter
47709این ماهmod_vvisit_counter
85266ماه گذشتهmod_vvisit_counter
21464316کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 130 مهمان حاضر
از تاریخ 10 آبان 1389