acheter cialis

امروز، [شما جوانان‏] عناصر مؤثريد؛ ولى فردا ستونهاى انقلاب هستيد. توجه كنيد انقلاب را با ريشه ‏ها و مبانى فكرى و منطقيش، بدرستى بشناسيد. پيشرفتهايى كه در المپيادهاى رياضى و فيزيك و شيمى و ... به دست آورديم، نشان داد ما جوانهايى داريم كه از استعدادهاى بالايى برخوردارند. جوان، آن هم داراى علم و معرفت، آن هم در صراط تحصيل دانش براى اداره‏ ى كشور در آينده داراى ارزش است.

مقام معظم رهبری

فرم های دکتری

فرم ها

بسمه تعالي

مراحل تصویب موضوع و پروپوزال دانشجویان دکتری تا دفاع از رساله

1 - انتخاب استاد راهنما:

دانشجو موظف است استاد راهنمای رساله خود را حداکثر تا پایان نیمسال دوم دوره آموزشی خود انتخاب نماید. این انتخاب با تکمیل (فرم شماره1) انجام می شود. تذکر 1: تخصص استاد راهنما باید حتما مرتبط با موضوع رساله دانشجو باشد. تذکر 2: در صورتی که استاد راهنما و مشاور خارجی باشند باید حتما رزومه و حکم کارگزینی به این فرم پیوست گردد.

2 - تصویب موضوع پایان نامه:

دانشجو پس از کسب نمره قبولی در امتحان جامع با هماهنگی اساتید راهنما و مشاور، نسبت به ارائه موضوع پایان نامه خود (فرم شماره 2) اقدام می نماید. و لازم است گواهی یکتایی موضوع از ایران داک نیز ضمیمه این فرم تحویل کارشناس پژوهشی دانشگاه گردد.

3- داوری پروپوزال و طرح تحقیق دانشجو توسط داوران منتخب:

دانشجو 2 نسخه از پروپوزال و طرح تحقیق (کتابچه) را به کارشناس پژوهشی دانشگاه تحویل می دهد تا برای داوران تعیین شده ارسال گردد. نتیجه داوری به دانشجو اعلام می گردد.

4- دفاع از پروپوزال:

پس از انجام اصلاحات مورد نظر داوران توسط دانشجو، کارشناس پژوهشی دانشگاه، مراتب را جهت برگزاری جلسه دفاع از پروپوزال به مدیر گروه اعلام می نماید. مدیر گروه هماهنگی لازم را جهت برگزاری جلسه دفاع در حضور اساتید راهنما و مشاور و داوران انجام می دهد.

5- تصویب پروپوزال و اخذ کد:

پس از تصویب پروپوزال (فرم شماره 3) در این مرحله دانشجو فرم الف را تکمیل و به همراه 2 نسخه پروپوزال به کارشناس پژوهشی دانشگاه تحویل می دهد. کارشناس پژوهشی دانشگاه پس از تایید شورای پژوهشی دانشگاه، یک نسخه از صورتجلسه دفاع، یک نسخه پروپوزال، فرمهای حق الزحمه داوران و فرم الف را جهت اخذ کد و پرداخت حق الزحمه به رئیس اداره خدمات آموزشی و پژوهشی دانشگاه ارسال می نماید.

6- درخواست دفاع از پایان نامه:

پس از اتمام رساله دانشجو (با تایید مکتوب اساتید راهنما و مشاور)، دانشجو میتواند با در دست داشتن رساله و مقاله مستخرج از رساله (با تایید مکتوب اساتید راهنما و مشاور) و تکمیل (فرم شماره 4) درخواست دفاع را به کارشناس پژوهشی دانشگاه تحویل نماید تا مقدمات دفاع فراهم گردد.

7- دفاع از

رساله:

دفاع از رساله حداقل 15 روز بعد از تحویل تاییدیه داوران به حوزه پژوهشی دانشگاه و با تکمیل فرم اعلام آمادگی دفاع (فرم شماره 5) توسط دانشجو و تعیین زمان دفاع با هماهنگی کارشناس پژوهشی دانشگاه انجام می شود.

 
1216امروزmod_vvisit_counter
1290دیروزmod_vvisit_counter
2506این هفتهmod_vvisit_counter
2506این ماهmod_vvisit_counter
40224ماه گذشتهmod_vvisit_counter
1835296کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 17 مهمان حاضر
از تاریخ 10 آبان 1389