کسب رتبه ۸۱ کشوری در آزمون کارشناسی ارشد حقوق خصوصی توسط فاطمه سادات رسولی، دانشجوی کارشناسی حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه acheter cialis

امروز، [شما جوانان‏] عناصر مؤثريد؛ ولى فردا ستونهاى انقلاب هستيد. توجه كنيد انقلاب را با ريشه ‏ها و مبانى فكرى و منطقيش، بدرستى بشناسيد. پيشرفتهايى كه در المپيادهاى رياضى و فيزيك و شيمى و ... به دست آورديم، نشان داد ما جوانهايى داريم كه از استعدادهاى بالايى برخوردارند. جوان، آن هم داراى علم و معرفت، آن هم در صراط تحصيل دانش براى اداره‏ ى كشور در آينده داراى ارزش است.

مقام معظم رهبری

کسب رتبه ۸۱ کشوری در آزمون کارشناسی ارشد حقوق خصوصی توسط فاطمه سادات رسولی، دانشجوی کارشناسی حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه

ضمن تبریک به شما در ابتدا لطفا خودتان را معرفی نمایید؟ فاطمه السادات رسولی هستم. دانشجوی کارشناسی حقوق دانشگاه آزاد اسلامی ابرکوه

درصدهای خود در دروس مختلف کنکور و رتبه و معدل موثر خود را بیان کنید؟ رتبه در حقوق خصوصی (کد ضریب 1) رتبه 81 – معدل موثر 20 – البته در زیر گروه حقوق عمومی، حقوق مالکیت فکری و حقوق تجارت بین الملل رتبه خوبی کسب کردم که مجاز به انتخاب رشته در آنها نیز هستم.

رشته و دانشگاه محل تحصیل شما در مقطع لیسانس چه بوده است و با چه معدلی فارغ التحصیل شده اید؟ آیا در حین مطالعه برای کنکور شاغل یا دانشجو بودید؟ رشته حقوق دانشگاه آزاد اسلامی ابرکوه معدل فارغ التحصیلی 17/19- بله در حین مطالعه برای کنکور دانشجو بودم.

از چه زمانی شروع به مطالعه دروس نمودید و به طور متوسط روزانه چه مقدار مطالعه داشتید؟ بنده تا 3 ماه قبل از کنکور روزانه 5 ساعت مطالعه داشتم. 3 ماه آخر بیشتر مطالعه قانون و جزوات دانشگاه کمک کرد تا رتبه خوبی را کسب کنم. از تابستان سال 96 شروع به مطالعه کردم. البته ناگفته نماند که در طول 3 سال تحصیل که مجموعا 6 ترم به طول انجامید بنده همیشه مطالعه داشتم. حتی کتب اساتید مختلفی که جزء برنامه درسی دانشگاه هم نبود بنده مطالعه می کردم.

منابع پیشنهادی شما (کتب، جزوات کلاسی و ...) در هر یک از دروس کدامها هستند و در هر درس چه توصیه های خاصی به داوطلبان دارید؟

جزوات کلاسی مهم ترین منبع برای دوران مرور هست. منابع پیشنهادی من برای مطالعه دروس کارشناسی ارشد کتب و منابعی است که در دانشگاه های سراسری تدریس می شوند. برای درس حقوق مدنی کتاب های دکتر صفایی و کاتوزیان توصیه می شود. برای درس حقوق تجارت کتاب های دکتر اسکینی، در درس آیین دادرسی مدنی مختصر آیین دادرسی مدنی دکتر توکلی و در متون فقه کتاب فقه استدلالی را توصیه می کنم. البته کتاب فقه استدلالی همراه با کتاب تحریر الروضه فی شرح لمعه دمشقیه.

به طور کلی چه توصیه هایی در خصوص نحوه مطالعه داوطلبان و آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد دارید؟ توصیه هایی که برای مطالعه دارم اول اینکه در هر دانشگاه و شهری که تحصیل می کنند اگر هدف آنها موفقیت در زمینه تحصیلی و قبولی در بهترین دانشگاه باشد حتما این اتفاق خواهد افتاد. مهم تلاش و پشتکار است و اینکه در تمام کلاس های دانشگاه شرکت داشته باشند. در دانشگاه آزاد اسلامی ابرکوه بهترین اساتید مشغول تدریس هستند و به جرات می توان گفت سطح علمی دانشگاه برابری می کند با دانشگاه های سراسری. آخرین توصیه این که هر روز مطالعه داشته باشند حتی اگر مشکلی هم پیش آید یک ساعت مطالعه را هر شخصی می تواند داشته باشد. به امید موفقیت همه.

 

در پایان از زحمات همه کارکنان دانشگاه و اساتید بزرگوار و ریاست محترم دانشگاه سپاسگزارم که تاثیر بسیار زیادی در موفقیت بنده داشتند. به ویژه آقای دکتر علوی راد ریاست دانشگاه که با انتخاب و تایید اساتید محترم تمام تلاش خود برای سربلندی دانشجویان و موفقیت آنها در تمام مقاطع تحصیلی داشتند. از خانواده بزرگوارم که در تمام این مدت برای موفقیت بنده هیچ کم و کاستی را نداشتند و انرژی مثبت و روحیه ی خوبی که به بنده دادند سپاسگزارم.

 

 
95امروزmod_vvisit_counter
9444دیروزmod_vvisit_counter
13837این هفتهmod_vvisit_counter
8506هفته گذشتهmod_vvisit_counter
32769این ماهmod_vvisit_counter
47561ماه گذشتهmod_vvisit_counter
20998312کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 82 مهمان حاضر
از تاریخ 10 آبان 1389